3D Mix Efekt

3D Lenticular Mix Efekt birden fazla lenticular efektinin bir arada kullanılması ile elde edilen efekttir. Bu efektlerinayısı genelde 2 yada 3 ile sınırlandırılmalıdır. Aksi takdirde insan gözü fazla karmaşayı anlayamayacak seviyeye geleceğinden efektler anlamsızlaşmaya başlar. Bu noktada dikkat çekilmek istenen ürünler ya da logolar özenle seçilerek kullanılması gereken efekt uygulanmalıdır.

Aşağıdaki video örneğimizde sloganda zoom efekti, hamburgerde ise 3D Depth efekti uygulanmıştır. Ayrıca komple background değiştirerek de yani flip efekti sayesinde firma logosuna dikkat çekerek efekt tamamlanmıştır. Her tasarıma uygun olmayan mix efekt için özellikle bu uygulama üzerine tasarımlar oluşturulması gerekmektedir. Bu efekt için özel olarak tasarımı yapılmayan görsellerde konu birbirinden kopuk olacağından dolayı alıcıya istenen mesaj ulaştırılamayacaktır.

3D Lenticular ürünlerinde en önemli konu karşıya verilecek mesajı en etkili bir biçimde aktarmaktır. Bunun için çeşitli yaratıcı fikirler insanlar üzerinde istenilen etkiyi bırakacaktır. Bu ürünlerde tek limit sizin yaratıcı düşünceniz! Geri kalan herşey 3D Adworks tarafından yapılmaktadır.