3 Boyutlu Zemin Kaplama

Dekorasyon sektörünün gelişmesi ile birlikte Lenticular Floor Grafik de popülaritesini arttırmıştır. Ancak normal epoksi ile yapılan zemin kaplamalarında 2D resimlere perspektif bakış açısına bağlı olarak üç boyut hissi verilmeye çalışılmaktadır. Lenticular Floor Grafik ise mercekli ürünler kullanarak gözde gerçek bir illüzyon etkisi bırakmaktadır.

İç mekanlarda kısa süreli kullanımlar için uygun olan Lenticular zemin kaplama herkes tarafından ilgi ile karşılanmaktadır. Lenticular ürünleri ile yapılan floor grafik’in dikkat çekmeme gibi bir şansı yoktur. Özellikle insan hareketine göre değişen flip efekt ile insanlar ayaklarının altındaki değişimi hissedeceklerdi. Bu sayede logo,slogan ya da ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Lenticular materyaller plastik malzemeler olduğundan dolayı zeminde direkt kullanımı mümkün değildir. Bundan dolayı uygulama sonrasında malzemeyi koruma amaçlı üst kısmında temperli cam kullanılmalıdır.

3D Adworks olarak tasarım konusunda en başından sonuna kadar hassasiyetle üzerinde durarak tasarım sonrası demo çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Bu demo çalışmalarında grafik ve ürün geliştirme ekibimiz memnun kalırsa üretime geçilmektedir. Tasarım süresi ortalama 2-3 gün olup, tasarımlara göre değişiklik gösterebilmektedir.