3D Lenticular baskı teknkilerini kullanılarak üretilen ürünlerin piyasada yaygınlaşması ile birlikte dekorasyon sektöründe de sık sık kullanılmaya başlanmıştır.Genelde 2D baskı teknikleri uygulanarak insanlar üzerinde üç boyutlu hissi uyandırılmaya çalışılmaktadır. Ancak lenticular baskıda 3 mm. ve 4 mm. kalınlığı arasında değişen özel 3D lenticular malzeme kullanılarak yapılan baskı objelere gerçek bir derinlik hissi sağlamaktadır. Ayrıca üç boyutlu baskı da bulunan birbirinden farklı bir çok lenticular efekt kullanılmaktadır.

İnsan sağlığı açısından hiçbir zararı bulunmayan UV Baskı ile üretimi gerçekleşen bu ürün su ile rahatça temizlenebilmektedir. Ancak kimyasal temizlik ürünleri ile temizlendiğin materyal deformasyona uğrayabilmektedir. Plastik ile tepkimeye giren her türlü kimyasal maddeden kaçınılması gerekmektedir.

3D Adworks olarak montaj işlemi gerçekleştirmeyip sadece baskı ve tasarım kısmı tarafımızca yapılmaktadır. Ancak bu ürün vidalanabilir veya silikon yardımı ile tezgaha monte edilebilmektedir.

[ut_one_half] [ut_video_youtube url=”G84kpEB2oOQ”] [/ut_one_half]
[ut_one_half_last] [ut_video_youtube url=”BlIxL9P8Ip0″] [/ut_one_half_last]