3D Lenticular Kitap Ayracı

Lenticular efektleri ile üretilen 3D Kitap ayraçları kırtasiyeler yada organizasyonlarda etkili bir araç olarak kullanılabilir. Lenticular Kitap Ayraçlarınız müşteriniz ne zaman kitabını açarsa görünebilir bir üründür. Bir çok insan uyumadan önce kitap okumayı tercih eder bu da ürün ya da logonuzun müşteriniz yatağa gitmeden hafızasında kalacak demektir. Bilimsel olarak uyumaya yakın evredeki görüntülerin hafızada daha fazla yer kapladığı kanıtlanmıştır. Ayrıca insanlar kitap okurken bütün dikkatlerini kitaba vereceği için logonuzun akılda kalma olasılığı daha da arttırmaktadır.

3D Lenticular Kitap ayraçları plastik bazlı materyalden üretildiği için klasik kitap ayraçlarına göre çok daha uzun süre dayanabilir ve ürünlerinizin reklam ömrünü 5 kat daha fazla artırır. Standart ölçüsü 152*58mm yada 152*50mm olup istenildiği şekilde özel üretimlerde yapılabilmektedir.

Genel kullanım alanları okullar, satış amaçlı promosyonel ürünler ve kitap satan mağazalardır. Pet lenticular adı verilen plastikten üretilen lenticular ürünlerimiz insan sağlığına hiçbir yan etkisi yoktur. İsteğe bağlı olarak lenticular ürünlerin arkasına QR kodları da yapılabilmektedir.

Bu ürüne yakın olarak 3D Lenticular cetvel üretimi de yapabilmekteyiz.