Eğlence içerisinde ve ucuz yöntemler ile odanızı mükemmel bir hale getirebilirsiniz.

3 boyutlu oda dekorasyonu odanızı öne çıkaran etkileyici ve pahalı olmayan bir dekorasyon çeşididir. Kendi odanızın kapsını veya çocuk oda kapılarının renklerinde farklı bakış pozisyonlarına göre farklı renkler aldığını gözlemleyebilirsiniz. Bu 3D Lenticular ürünler odanın seviyesini bir üst seviyeye taşıyarak insanlar üzerinde eğlenceli bir etki bırakmaktadır.

Dünya genelinde üç boyutlu imaj ve posterler bir çok çocuk için favori bir dekorasyon ürünü haline gelmiştir. Bu eğlenceli hareket eden imajlar gerçek hayata katılmaktadır. Bir çok iç mekan tasarımcı çocuklarınızın favori tasarımlarını onları odalarında daha rahat hissettirmek için bu odalara dahil etmelerini önermektedir.

Lenticular Posterler sizin favori sporunuz, bir hayvan veya hoşunuza giden herhangi bir nesne olabilir. Bu favori ürünler lenticular sayesinde gerçek hayatla buluşmaktadır. Favori bir rock starın posterini odanızda kullanının ve siz yatağınızdayken size mükemmel bir konser hissi yaşatsın.

 

Dekorasyon olarak kullanabileceğiniz diğer lenticular ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Ayrıca lenticular posterlerde kendi özel fotoğraflarınızı da kullanabilirsiniz. 3D Adworks sayesinde sevdiğiniz bir kişinin posterini yaptırarak uzakta olsanız bile hala sizin yanınızdaymış gibi hissedebilirsiniz, kilometrelerce uzaklık olsa dahi.

Lenticular tasarımlar duvar dekorasyonu olarakta sıklıkça kullanılmaktadır. Bu ürünler sayesinde kendi odanızı üç boyutlu lenticular ürünler ile kendi odalarınızı tasarlayabilirsiniz.