Sizin firmanızın reklam kampanyaları için 3D Lenticular Baskı.
3. bölümde sizin lenticular işlerde çalışma eforunuz üzerine bir yazı olacaktır. Önce ki bölümleri okumak için lütfen tıklayınız bölüm 1 ve bölüm 2.

Bölüm 3 te grafik tasarımcı olarak müşterilerimize yaratıcı yanımızı göstererek aradıklarını bulmalarını sağlayacağız. Yazımızın devamında vereceğimiz ipuçları ürünlerinizi nasıl sunacağınız ve yeni müşteri portföyünü kolayca nasıl oluşturabileceğinizi de açıklayacaktır.

İpucu #1: Kendi kendinize pazarlayın: Kartvizit ve diğer araçlar

Kartvizitiniz işinizin küçük bir parçası olmak ile birlikte her görüşmede müşterileriniz kartvizitlerinizi yanında götürecektir. Eğer hatırlanabilir yaratıcı bir üç boyutlu kartvizit yaparsanız müşterileriniz cüzdanlarını temizlediğinde sizin kartvizitlerinizi cüzdanında taşımaya devam edecektir. Günümüzde kartvizit, şirketlerin kendini tanımladığı önemli bir araç olmaya başlamıştır..

3D ve flip animasyonların etkisi sayesinde müşterileriniz kartvizitlerinizi umduğunuzdan çok daha fazla ellerinde dolaştıracak ve şirket isminizi akıllarına kazıyacaktır. Bir nevi farkında olmadan kendi reklamınızı bir ağ gibi oluşturacaksınız. Müşterileriniz bu kartviziti iş arkadaşlarına yakınlarına göstererek farkındalık yaratmış olacaksınız.

İpucu #2: Portfolyonuzu olabildiğince mükemmel yapmaya çalışın

Bir grafik tasarımcı için portfolyo herşey demektir. Kaliteli 3D Lenticular Baskılar müşterileriniz üzerinde mükemmel bir etki bırakacaktır. Portfolyonuza ekleyeceğiniz 3d ve animasyon tasarımları müşterilerinizin ilgisini çekecektir. Bu teknolojiye yeni olsanız dahi müşterileriniz her alanıyla buna ilgi duyacak ve sizden taleplerde bulunacaklardır.

İpucu #3: Firma satışlarınızı lenticular ürünleri ile arttırın.

Lenticular baskı yıllar içinde oldukça pahalı olan bir teknoloji olması ile birlikte 3D Adworks tarafından geliştirilen özel programlar sayesinde maliyetleri en aza indirmiştir. Bu sayede gerçek değerinden oldukça düşük fiyatlara satışı gerçekleştirilebilmektedir. Grafik tasarımcı olarak üzerinde harcanan emek oldukça fazla olmakla birlikte müşterilerin zaman olarak anlayış göstermesi oldukça önemlidir.

3D Lenticular ile satışlarınızı arttırın

 

Bu kadar zorluğa rağmen farklı yaratıcı teknolojiler kullanarak müşterilerinizin daha yüksek fiyatlar ödeyerek emeğinizin karşılığını verceğinden emin olabilirsiniz.

Üretim süreleri yüksek adetli siparişler olmasına rağmen 3D Adworksun yüksek teknolojisi sayesinde 6 hafta gibi kısa bir sürede tamamlanabilmektedir.

Lenticular baskı bir çok pazar alanı için kullanılabilir bir üründür. Eskilerde en az sipariş adedi 500 olarak verilmekteydi. Ancak gelişen teknoloji sayesinde tek bir baskı bile alınabilmektedir.