Sizin için 3D lenticular ve 3D Baskı hakkında en önemli makale ve blog yazılarını tek bir başlık altında topladık. Bu blog aracılığı ile şimdiye kadar yayınlanmış birçok blog yazısına ulaşabilirsiniz.

3D Lenticular Dersleri

Bir karta animasyon efekti vermek – Bu yazımızda , flip stili ile animasyon yapılan kartvizit yaratacağız. Bir müşterimizin göndermiş olduğu fotoğraflarla yaratılan bir örnek.

Gece Clubları bile Lenticular Fotoğraf teknolojisi ile tanıştı – Burada Sarah Ginn tarafından bir gece clubune yapılan DJ animasyonunu flip efekt kullanarak gerçekleştirmiştir. Çekilen özel fotoğraflarda müthiş ışık kontrastları ile etkileyici bir çalışma olmuştur.

Evlilik davetiyesi için 3D Karikatür – Alex Gallego tarafından bize kendi düğünü için 3D Lenticular kullanarak oluşturduğu çizimleri.

3D Lenticular Teknolojisi

Lenticular baskı nedir ? – Aslına bakarsanız içinde yaşadığımız dünya 3D ‘ dir. Ancak bunu algılamamız gereklidir. Lenticular baskı tekniği bunların her birini kontrol ederek değiştirebileceğimiz derinlik, flip ve animasyon gibi efektlerdir.

Lenticular Efektler – Lenticular teknoloji ile nasıl efektleri görünebilir hala getirebilirsiniz ?

Lenticular Lensler – Projenizi başarılı bir hala getirmek için hangi lensi kullanmalısınız ? En iyi Lens? Daha kalın lens ? Lenticular teoride nasıl çalışır ? Bu yazımızda bu açıklamaları bulabilirsiniz.

Freelance Çalışmalar

İş dünyasında Lenticular teknolojisi kullanmak, Bölüm 1 – Lenticular teknolojiyi iş alanınızda ve pazarda kullanarak nasıl yarar sağlayacağınızı anlatan ve küçük tüyolar veren ilk makalemizdir.

İş dünyasında Lenticular teknolojisi kullanmak, Bölüm 2 – İkinci makalemizde lenticular popüleritesini arttırmak ve diğer reklam tekniklerinden ay

İş dünyasında Lenticular teknolojisi kullanmak, Bölüm 3 – Son konumuzda ise daha fazla çalışarak daha az zamanda nasıl daha verimli ürünler üretebiliriz.

Galeri

Anaglyphs Fotoğraflar – HDRi fotoğrafların Anaglyphs methodu ile görüntülenmesi.

Typography Fotoğraflar – 3D Grafik çalışmaları her zaman 3D boyutlandırma işine geçmeden once avantaj sağlar.

3D Görünümlü Fotoğraflar- Göz kamaştıran ve insanlarda 3D fotoğraf hissi uyandıran fotoğraflar.

NOT: Galeri kısmı en yakın zamanda fotoğraflar ile desteklenecektir.